NOVÉ VOZÍKY
a SKÚTRY
Po - Pá: 8:00 - 16:30
So, Ne: po domluvě

Elektrické invalidní vozíky

Elektrické invalidní vozíky si můžete zakoupit z pohodlí Vašeho domova a to za velmi příznivé ceny. Elektrické invalidní vozíky máme skladem v mnoha provedeních a Vy si tak můžete vybrat z nepřeberného množství. 

Všechny elektrické invalidní vozíky jsou především určení lidem s těžkým tělesným postižením, jako je omezená hybnost i horních končetin či dokonce celého těla. Elektrické invalidní vozíky jsou poháněné bateriemi, které jsou umístěné pod sedačkou a neubírají tak uživateli žádný prostor. Tyto invalidní vozíky zvládnete ovládat pouze jednou rukou. Navíc si joystik, kterým se invalidní vozík ovládá, můžete nechat nastavit na pravou či levou ruku. Elektrické invalidní vozíky mají v základní výbavě i opěrku hlavy, podnože a sklopné područky aby bylo zajištěno co největší pohodlí pacienta.

Jestliže máte jakékoli dotazy na téma elektrické invalidní vozíky, prosím obraťte se na odborně vyškoleného specialistu, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz.